Nakit geri ödeme için en iyi İNGİLTERE banka hesapları

  • 30

Nakit geri kredi kartlarını akıllıca kullanmanın birçok faydası vardır, ancak herkes harcamalarını ödemek için kredi kartı kullanmayı sevmez.

Paranızı bir banka kartıyla yönetmeyi tercih ederseniz, doğru cari hesaba geçerek ekstra para kazanabilirsiniz.

Şu anda mevcut olan en iyi nakit geri ödeme cari hesaplarını açıklayacağız, ancak bankaları değiştirmek için para alabileceğiniz için en iyi anahtarlama bonusları için kılavuzumuza da göz atmaya değer.

Chase – tüm harcamalarda% 1 nakit geri ödeme
JP Morgan, dijital bankası Chase aracılığıyla bir banka hesabı sunuyor. Hesap sahipleri, ilk 12 ay boyunca banka kartlarıyla yapılan tüm harcamalarda% 1 nakit geri ödeme alabilirler.

Her ay £ 1,000 değerinde nitelikli satın alma işlemi yaparsanız, bu sağlıklı bir £ 10 aylık getiridir.

Harcama yaparken mağaza, online ve harcama konusunda hem İNGİLTERE hem de uluslar arası olarak nakit puan kazanmak olacak.

Ayrıca, 250.000 TL’ye varan bakiyelerde% 1,5 faiz sunan bağlantılı bir tasarruf hesabına da erişebilirsiniz.

Chase hesabıyla, satın alımlarınızı en yakın £ 1’e kadar yuvarlayabilir ve değişikliği bir yıl boyunca% 5’lik bir oranla bir tasarruf hesabına yatırabilirsiniz, ayrıca kartınızı yurtdışında kullandığınızda herhangi bir ücret alınmaz.

Lovemoney’nin tam Chase incelemesine buradan göz atabilirsiniz.

Santander 123 – ayda £ 11’e kadar
Santander 123 cari hesabı, belirli hanehalkı faturalarında% 3’e kadar nakit geri kazanmanıza izin verir, ancak nakit geri ödeme, katman başına £ 5 ile sınırlandırılır, bu da ayda £ 15 maksimum fayda anlamına gelir.

Bununla birlikte, dikkate alınması gereken 4 sterlinlik bir aylık ücret vardır, bu nedenle faturalarda kazanabileceğiniz en fazla şey aslında ayda 11 sterlindir.

Etkili olarak üç cashback katmanı vardır:

Belediye Vergi faturalarında, mobil ve ev telefonu faturalarında, geniş bant ve ücretli TV paketlerinde ve Santander’in aylık ipotek ödemelerinde% 1 nakit geri ödeme;
gaz ve elektrik faturalarının yanı sıra Santander ev sigortası ve hayat sigortası primlerinde% 2 nakit geri ödeme;
su faturalarında% 3 geri ödeme.
Bu faturaları her ev maliyet tutarı belli ki ağır değişir, çok değerli geçiş yapmak için yeterli kazanacaksınız sağlamak için meblağlar yapıyor kesinlikle değer.

Santander’in Perakendeci Teklifleri aracılığıyla belirli perakendecilerden alışveriş yaptığınızda da para iadesi kazanabilirsiniz.

Katılmak istiyorsanız, ayda en az 500 £ ödemeniz ve nakit geri ödeme tekliflerine hak kazanmak için en az iki Doğrudan Borç ayarlamanız gerektiğini unutmayın.

Hesap ayrıca, hesapta tutulan 20.000 £ ‘a kadar olan tasarruflara% 0.5 faiz öder ve bu da bazılarına hitap edebilir.

Santander Select hesabıyla geri ödeme alabileceğinizi işaretlemeye değer, ancak bu herkes için değil, çünkü ayda en az 5.000 £ ödemeniz veya herhangi bir Santander yatırımında, tasarrufunda veya cari hesabında 75.000 £ tutmanız gerekiyor. Ayrıca aylık 4 £ ücret uygulanır.

Sadece geri ödemeyi önemsiyorsanız, Santander’in aşağıdaki daha ucuz alternatifi için başvurmanız daha iyi olacaktır.

Santander 123 Lite – ayda 13 TL’ye kadar
Santander 123 Lite cari hesabı, Perakendeci Tekliflerine erişim de dahil olmak üzere yukarıdaki 123 hesabıyla aynı nakit geri ödeme avantajlarını sunar, ancak ayda yalnızca £ 2 ücret alır.

Bu, ücreti ödedikten sonra faturalarda her ay £ 13’e kadar kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Daha ucuz olmasının temel nedeni, 20.000 £ ‘a kadar olan bakiyelerde tasarruf teşviki sunmamasıdır, ancak başka yerlerde tasarruflarınızda daha iyi bir oran elde etmeniz muhtemel olduğundan, bu gerçekten bir sorun değildir.

Nakit geri ödemeye hak kazanmak için ayda en az 500 £ ödemeniz, iki aktif Doğrudan Borç almanız, en az üç ayda bir çevrimiçi veya mobil bankacılığa giriş yapmanız ve belgeler ve mektuplar için çevrimiçi bankacılığı kullanmanız gerekir.

Nakit geri kredi kartlarını akıllıca kullanmanın birçok faydası vardır, ancak herkes harcamalarını ödemek için kredi kartı kullanmayı sevmez. Paranızı bir banka kartıyla yönetmeyi tercih ederseniz, doğru cari hesaba geçerek ekstra para kazanabilirsiniz. Şu anda mevcut olan en iyi nakit geri ödeme cari hesaplarını açıklayacağız, ancak bankaları değiştirmek için para alabileceğiniz için en iyi anahtarlama bonusları…

Nakit geri kredi kartlarını akıllıca kullanmanın birçok faydası vardır, ancak herkes harcamalarını ödemek için kredi kartı kullanmayı sevmez. Paranızı bir banka kartıyla yönetmeyi tercih ederseniz, doğru cari hesaba geçerek ekstra para kazanabilirsiniz. Şu anda mevcut olan en iyi nakit geri ödeme cari hesaplarını açıklayacağız, ancak bankaları değiştirmek için para alabileceğiniz için en iyi anahtarlama bonusları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.