En iyi yüksek faizli cari hesaplar

  • 30

Tasarruflarınızı saklamak için iyi bir faiz oranı sunan bir yer arıyorsanız, anlayışlı bir seçenek yüksek faizli bir cari hesap olabilir.

Banka hesaplarının büyük çoğunluğu neredeyse hiç faiz ödemese de, aslında en iyi tasarruf hesaplarından daha cömert oranlar sunan birkaçı var.

Ancak, en iyi yüksek faizli cari hesapların çoğunlukla küçük nakit kapları için ideal olduğunu ve başlık oranının genellikle bir yıl sonra azaldığını vurgulamakta fayda var, bu nedenle en yüksek oranı kazanmaya devam etmek için 12 ay sonra tekrar geçiş yapmanız gerekebilir.

Şimdi hangi bankaların size kredi içi bakiyelerde cömert bir oran ödeyeceğini açıklayacağız.

Bakire Para – 2.02%
Virgin Money M Plus cari hesabı,% 2.02’lik iyi bir oran sunar, ancak bu, hesapta tutulan ilk £ 1,000 ile sınırlıdır.

Hesaba hak kazanmak için her ay ödemeniz gereken minimum tutar yoktur ve başvurduğunuzda 20.000 Bakire puan da alabilirsiniz.

Puanlarınızı şişe şarap, sinema veya tiyatro biletleri, otel konaklamaları ve hatta uçuşlardan para kazanma gibi çeşitli öğelere harcayabilirsiniz.

Bunun üzerine, 25.000 TL’ye varan bakiyelerde% 1 ve bu tutarın üzerindeki bakiyelerde% 0,5 teklif veren bağlantılı bir hesaba da erişebilirsiniz.

Ülke çapında – 2%
Nationwide, FlexDirect cari hesabında% 2’lik iyi bir AER oranı sunuyor ve geçiş yaptığınızda 125 sterline kadar çıkabilirsiniz – daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Oran, ilk 12 ay boyunca 1.500 TL’ye kadar olan bakiyeler üzerinden sabitlenmekte, bu süreden sonra orandeğişken olan% 0.25’e düşmektedir. Yani, ilk senende, birikimlerinden 30 sterlin cebine koyabilirsin.

Nationwide, tek bir isimde ve ortak bir isimde bir hesap tutmanıza izin verir, böylece bir çift% 2 kazanarak 4.500 £ ‘a kadar olan tutarı üçe katlayabilir.

Faiz kazanmak için, hesaba ayda en az 1.000 £ yatırmanız gerekir.

Kovalamaca – 1.5%
Chase, yalnızca Chase cari hesabı olanlar tarafından kullanılabilen tasarruf hesabıyla 250.000 TL’ye varan bakiyelere% 1,5 faiz sunuyor.

Ayrıca, banka kartınızla harcadığınız bir yıl boyunca% 1 nakit geri ödeme ve yuvarlanmış tasarruflarda 12 ay boyunca% 5 faiz alabilirsiniz.

Chase banka kartını yurtdışında kullandığınızda da ücret alınmaz. Lovemoney’nin Chase cari hesabı incelemesine buradan göz atabilirsiniz.

Lloyds / İskoçya Bankası – 1,5’e kadar%
Club Lloyds ve Bank of Scotland Vantage hesaplarıyla, Nationwide ve Virgin Money cari hesaplarından daha büyük tasarruf kaplarında% 1.5’e kadar AER ve Günlük Tekliflerle% 15’e kadar nakit geri kazanabilirsiniz.

Her iki hesap da katmanlı bir orana sahiptir ve£ 1 ile £ 3,999 arasındaki bakiyelerde% 0,60 ve £ 4,000 ile £ 5,000 arasındaki bakiyelerde% 1,5 değişken ödeme yapar.

Hak kazanmak için hesabınıza en az £ 1,000 (veya Club Lloyds hesabı için en az £ 1,500) ödemeniz, bakiyenizi £ 0’ın üzerinde tutmanız ve en az iki farklı aylık Doğrudan Borç ayarlamanız gerekir.

Club Lloyds hesabına ayda 1.500 £ ‘dan daha az ödeme yaparsanız, aylık 3 £ ücret ödemeniz gerekir.

Bu hesapla yıllık bir ödül seçebilirsiniz. Altı sinema bileti, 12 dijital film kiralama, yıllık dergi aboneliği veya yıllık Gurme Topluluğu üyeliği seçebilirsiniz.

Tasarruflarınızı saklamak için iyi bir faiz oranı sunan bir yer arıyorsanız, anlayışlı bir seçenek yüksek faizli bir cari hesap olabilir. Banka hesaplarının büyük çoğunluğu neredeyse hiç faiz ödemese de, aslında en iyi tasarruf hesaplarından daha cömert oranlar sunan birkaçı var. Ancak, en iyi yüksek faizli cari hesapların çoğunlukla küçük nakit kapları için ideal olduğunu ve…

Tasarruflarınızı saklamak için iyi bir faiz oranı sunan bir yer arıyorsanız, anlayışlı bir seçenek yüksek faizli bir cari hesap olabilir. Banka hesaplarının büyük çoğunluğu neredeyse hiç faiz ödemese de, aslında en iyi tasarruf hesaplarından daha cömert oranlar sunan birkaçı var. Ancak, en iyi yüksek faizli cari hesapların çoğunlukla küçük nakit kapları için ideal olduğunu ve…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.