Bonusları değiştirmek için en iyi banka hesapları

  • 37

HSBC, Halifax ve first direct, onlara katılmanız için £ 175’e kadar nakit teklif eden bankalar arasında. Sunulan en iyi İngiltere banka değiştirme bonuslarına bakıyoruz.
Bankalar uzun zamandır sulu cari hesap değiştirme bonuslarını yeni müşterileri cezbetmenin bir yolu olarak kullandılar.

Özellikle bankaları yine de değiştirmek istiyorsanız, banka bakiyenizi artırmanın kolay bir yolu olabilirler.

Dahası, genellikle faizsiz kredili krediler ve mükemmel oranlara sahip tasarruf hesaplarına erişim gibi diğer avantajlarla birlikte gelirler.

Öyleyse, HSBC, Halifax ve first direct’in en yenileri de dahil olmak üzere en iyi anahtarlama bonuslarından geçelim.

Bonusları değiştirme: ince baskıya dikkat edin
Harekete geçmeden önce uyarın: teşvikler harika olsa da, geçiş yaptığınız hesabın özel finansal ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmanız gerekir, aksi takdirde cebinizden önemli ölçüde çıkabilirsiniz.

Örneğin, sürekli kırmızıysanız ve hesapta faizsiz kredili mevduat yoksa, hızlı bir şekilde yüzlerce sterlin faiz ve ücret alabilirsiniz.

Artık uyarıyı yoldan çektiğimize göre, fazladan para ya da beleşleri nasıl kolayca paketleyebileceğinize bir göz atalım.

HSBC – 175 TL nakit
HSBC, Moneysupermarket veya MoneySavingExpert aracılığıyla Peşin çek hesabına geçiş yapan yeni müşterilere £ 175 teklif ediyor. Bu teklif 29 Nisan’da sona eriyor.

Bu anlaşmaya hak kazanabilmek için yeni bir müşteri olarak (Moneysupermarket veya MoneySavingExpert aracılığıyla) bir Avans hesabı açmanız ve Cari Hesap Değiştirme Hizmetini kullanarak anahtarınızı 30 gün içinde başlatmanız gerekir.

En az iki Doğrudan Borç veya daimi sipariş aktarmanız ve 60 gün içinde hesaba 1.500 £ ödemeniz gerekir, ayrıca 1.000 £ kredili mevduat için onaylanmanız gerekir.

Avans hesabı için minimum aylık ödeme yapılmaz ve% 1’lik Normal Tasarrufa erişebilirsiniz.

Bu geçiş teklifi yalnızca 1 Ocak 2019’dan bu yana HSBC veya ilk doğrudan cari hesabı olmayan yeni müşteriler için geçerlidir.

İlk direkt – 150 TL nakit
İlk doğrudan teklifler 150 TL 1. bir Hesap açarsanız, Cari Hesap Değiştirme Hizmetini kullanarak hesabınızı değiştirin ve hesap açıldıktan sonraki ilk üç ayda en az 1.000 TL ödeyin.

Yukarıdakileri tamamladıktan sonraki 28 gün içinde 150 TL almalısınız, ancak daha önce 1 Ocak 2019’dan bu yana first direct veya HSBC’DE bir hesabınız varsa uygun olmazsınız.

Ana banka hesabınızı kapatmaya hevesli değilseniz, ilk üç ay içinde bir cari hesap açıp uygulamaya veya çevrimiçi bankacılığa giriş yaparsanız first direct ayrıca £ 20 hoşgeldin bonusu sunar.

Parayı bir hesap açtıktan sonraki ilk dört ay içinde alacaksınız ve daha önce 1 Ocak 2019’da veya sonrasında first direct veya HSBC ile cari hesap tutmuş olamazsınız.

Halifax – 125 TL nakit
Halifax, her ikisi de Nakit Geri Ödeme Ekstralarına erişim sağlayan Ödül veya Nihai Ödül hesabına geçenlere 125 £ teklif ediyor.

Her iki hesapta da ayda 1.500 TL ödediğiniz, kredide kaldığınız ve banka kartınıza 500 TL harcadığınız veya her ay 5.000 TL bakiye tuttuğunuz sürece seçtiğiniz aylık ödüle erişebileceksiniz.

Yukarıdaki kriterleri karşılamıyorsanız, Halifax Ödül hesabı için aylık £ 3 ücret ödemeniz gerekeceğini vurgulamakta fayda var.

Nihai Ödül hesabı ayda 17 sterline mal olur, ancak dünya çapında seyahat sigortası ve telefon sigortası da dahil olmak üzere ekstra avantajlar elde edersiniz.

125 TL’lik geçiş teklifini almak için yeni bir Ödül veya Nihai Ödül hesabı açmanız ve başka bir bankada tutulan bir hesaptan geçiş yapmak için Cari Hesap Değiştirme Hizmetini kullanmanız gerekir.

Serbest paraya hak kazanabilmek için 9 Mayıs’a kadar geçişi başlatmanız gerekir.

Nisan 2020’den bu yana bir geçiş teklifi aldıysanız veya ortak bir hesaba geçtiyseniz ve taraflardan herhangi birinin zaten bir geçiş bonusu varsa 125 TL alamazsınız.

Bankanız Cari Hesap Değiştirme Hizmetine katılmazsa, siz de uygun olmazsınız.

Ülke çapında – 125 TL’ye kadar nakit
FlexDirect, FlexAccount veya Flexplus’a geçiş yapan cari hesabı, tasarruf hesabı veya ipoteği olan mevcut bir üyeyseniz Nationwide’a geçiş için 100 TL veya Flexplus’a geçiş için 125 TL alabilirsiniz (bu hesap için aylık ücret uygulanır).

Bu teklif herhangi bir zamanda sona erebilir, bu nedenle ilgileniyorsanız yakında başvurmalısınız.

Nakit paranızı almak için yeni müşterilerin Cari Hesap Değiştirme Hizmetini kullanmaları ve en az iki aktif Doğrudan borçla geçiş yapmaları gerekir.

Mevcut müşterilerin geçiş yapmak için Nationwide’ın internet bankacılığını kullanmaları gerekecek ve bunu talep ettikten sonraki 30 gün içinde tamamlanması gerekiyor.

Alternatif olarak, Nationwide’ın web sitesi, internet bankacılığı veya uygulaması aracılığıyla bir FlexAccount, FlexPlus veya FlexDirect hesabı açabilir ve başka bir sağlayıcı ile bir cari hesabı ona geçirebilirsiniz.

Burada bulabileceğiniz, farkında olmanız gereken bazı şartlar ve koşullar olduğunu belirtmekte fayda var. Ödemenizi, geçiş tamamlandıktan sonraki 10 takvim günü içinde almalısınız.

Bakire Para – 20.000 Bakire puan
Ücretsiz M Plus hesabına veya Club M hesabına geçtiğinizde Virgin Money 20.000 Virgin puanı sunar (aylık ücret uygulanır).

Puanlarınızı şişe şarap, sinema veya tiyatro biletleri, otel konaklamaları ve hatta uçuşlardan para kazanma gibi çeşitli öğelere harcayabilirsiniz.

Puanları kullanmak istediğiniz özel bir şey varsa, 20.000 Bakire bonus puanının bunu karşılayıp karşılamayacağını görmek için önceden kontrol etmeye değer.

Bu teklif herhangi bir zamanda geri çekilebilir, bu nedenle ilgileniyorsanız, mümkün olan en kısa sürede başvurmanız önerilir.

Virgin Money M Plus cari hesabı, 1,000 TL’ye kadar olan bakiyelerde% 2,02 AER değişken oran sunmaktadır.

Ayrıca, 25.000 TL’ye varan bakiyelerde% 1 faiz ve bu tutarın üzerindeki bakiyelerde% 0,5 faiz sunan bir tasarruf hesabına erişebileceksiniz.

Ayda 14,50 sterline mal olan Club M hesabı aynı avantajları sunuyor ancak dünya çapında aile çoklu seyahat sigortası ve mobil ve gadget sigortası gibi diğer avantajları da içeriyor.

Hesabınızı açtıktan sonraki 45 gün içinde Cari Hesap Değiştirme Hizmeti üzerinden geçiş yapmanız, Virgin Money uygulamasına kaydolmanız, en az iki Doğrudan Borç aktarmanız ve tasarruf hesabınızı en az £ 1,000 ile kredilendirmeniz gerekir.

Virgin Red promosyon kodunuzu alana kadar bu parayı tasarruf hesabınızda tutmalısınız.

Zaten bir Virgin Money cari hesabınız varsa veya 31 Ocak’tan bu yana bir tane kapattıysanız, bu teklifi alamayacağınızı vurgulamakta fayda var. Daha önce geçiş yapmak için daha Parlak bir Para Paketi veya Bakire Kırmızı teklif aldıysanız, uygun olmayacaksınız.

Triodos Bank – 60 TL kupon veya yardım bağışı
Triodos Bank, mevcut bir müşterinin seçtiği hayır kurumuna (Friends of the Earth, RSPB veya Soil Association) birisini tavsiye ettiklerinde 25 sterlin bağışta bulunacaktır.

Mevcut müşteri 18 yaşından büyük olmalı ve hak kazanmak için bir cari hesap, tasarruf hesabı, nakit ISA, yatırım ISA veya ortak hesaba sahip olmalı ve Bir Arkadaşa Başvur şemasını kullanmalıdır.

Mevcut müşterilerin istedikleri kadar insanı tavsiye edebileceklerini, ancak 12 aylık bir süre içinde maksimum 30 hayırsever bağış limitine sahip olacaklarını belirtmek gerekir.

Yeni Triodos müşterileri, Ethical Superstore veya Neal’s Yard için 60 sterlinlik bir kupon, bir yardım bağışı veya her ikisinin bir kombinasyonu arasından seçim yapabilecekler.

Sevk programına kaydolmak için kullandıkları e-posta adresini kullanarak, kayıttan sonraki 60 gün içinde Kişisel bir cari hesap açmaları gerekir (ayda 3 sterline mal olur).

Yeni müşteri, tavsiye edenin benzersiz bağlantısını kullanmalı ve hesabı açtıktan sonraki 30 gün içinde 100 TL yatırmalıdır. Birisi ortak bir hesap açarsa, yalnızca bir £ 25 bağış yapılır ve Triodos çalışanları ve ailesi / hane halkı üyeleri bu teklif için uygun değildir.

En iyi anlaşmayı bulmak
Bunu başlangıçta belirttik– ancak tekrar etmeye değer – uzun vadeli ihtiyaçlarınızın ne olduğunu ve nakit veya kupon bonusunun sağlayabileceği kısa vadeli kazançları göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun.

Bazı hesaplar, içinde tuttuğunuz küçük nakit miktarlarında iyi bir oran ödeyecek, diğerleri ise çeşitli aylık faturalarda size geri ödeme yapacak ve bunların değeri zaman içinde gerçekten artabilir.

HSBC, Halifax ve first direct, onlara katılmanız için £ 175’e kadar nakit teklif eden bankalar arasında. Sunulan en iyi İngiltere banka değiştirme bonuslarına bakıyoruz. Bankalar uzun zamandır sulu cari hesap değiştirme bonuslarını yeni müşterileri cezbetmenin bir yolu olarak kullandılar. Özellikle bankaları yine de değiştirmek istiyorsanız, banka bakiyenizi artırmanın kolay bir yolu olabilirler. Dahası, genellikle faizsiz…

HSBC, Halifax ve first direct, onlara katılmanız için £ 175’e kadar nakit teklif eden bankalar arasında. Sunulan en iyi İngiltere banka değiştirme bonuslarına bakıyoruz. Bankalar uzun zamandır sulu cari hesap değiştirme bonuslarını yeni müşterileri cezbetmenin bir yolu olarak kullandılar. Özellikle bankaları yine de değiştirmek istiyorsanız, banka bakiyenizi artırmanın kolay bir yolu olabilirler. Dahası, genellikle faizsiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.